Białe gałki z niebieskim zdobieniem w stylu vintage

Cena: 15,90 zł 15.90
ilość
szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: ostatnia sztuka
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Opis

Przedstawiamy Państwu wyjątkową białą gałkę meblową, która niczym klejnot dodaje subtelnej elegancji każdemu wnętrzu. Jej powierzchnia zdobiona delikatnymi, niebieskimi wzorami w stylu vintage, przypomina artystyczny fresk, który ożywia przestrzeń, przyciągając spojrzenia.

Ręcznie wykonana w Indiach, ta gałka jest prawdziwym świadectwem kunsztu i tradycji, łącząc w sobie piękno i funkcjonalność. Ceramika, z której została stworzona, emanuje ciepłem i wytrzymałością, podczas gdy srebrzyste metalowe okucia dodają jej ponadczasowego blasku.

To nie tylko praktyczny, ale i dekoracyjny element, który z łatwością wkomponuje się w różnorodne aranżacje, od klasycznych po nowoczesne, oferując nieograniczone możliwości personalizacji Państwa mebli.

Dane techniczne

Średnica / Szerokość 4,5cm
Głębokość 3,0cm
Długość gwintu 3,5cm
Średnica gwintu 4mm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Inni kupili również
Darmowa dostawa od 300zł
Darmowa dostawa (Shoper Przesyłki Dostawa do punktu odbioru) już od 300,00 zł.

Godziny pracy: pon. - pt. 9:00 – 20:00 | tel: 502 780 647 | regalka@krakowskistrych.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl